Archiwum wpisów – Marzec 2018

Spotkanie z młodymi sportowcami

Sportowcy jest to grupa, która szczególnie powinna dbać o odżywienie swojego organizmu. W związku z tym miałam przyjemność 28.03.2018 r. spotkać się z młodymi sportowcami z SP 33 w Olsztynie. Rozmawialiśmy o tym co i kiedy zjadać, żeby czuć się doskonale i osiągać wyniki w sporcie. Młodzież była bardzo zainteresowana tematyką, więc mam nadzieję, że wezmą sobie moje ...

Jak zapobiegać otyłości ?

Lekarze: dr Natalia Fernando i dr Patryk Domarecki wykazali wspaniałą inicjatywę organizacji spotkania edukacyjnego dla mieszkańców Morąga pt: Jak zapobiegać otyłości? 26 marca 2018 r miałam ogromną przyjemność być jednym z prelegentów. Wspólnymi siłami stworzyliśmy plan podzielony na dwie części: podczas pierwszej została poruszona merytoryka, natomiast podczas drugiej uczestnicy mogli skorzystać z pomiarów cukru i ciśnienia, a także z pomiarów ...

Tematyka żywienia w SP 22 w Olsztynie

Dnia 14 marca 2018 r. odwiedziłam Szkołę Podstawową nr 22 na zaproszenie p. Moniki Markowicz. Dzieci badzo chętnie odpowiadały na moje pytania, ich wiedza była bardzo duża. Porozmawiałam z uczestnikami o tym co warto jeść, czego unikać, czy można jeść fast - foody i słodycze. Mam nadzieję, że będą wspominać spotkanie tak miło jak ja.

Wizyta u Pierwszaków w SP 1

Do Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu trafiłam na zaproszenie p. Justyny Rogozińskiej. Spotkanie odbyło się 13 marca 2018 r. Z dziećmi tradycyjnie omówione zostały podstawowe zasady zdrowego żywienia. Mimo, że były to dzieci z I klasy już można było zauważyć efekty pracy z nimi w tematyce odpowiedniego odżywiania.

Festiwal Kobiet w Ornecie

W Ornecie byłam po raz pierwszy. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane z okazji Dnia Kobiet i było TYLKO dla Pań. Z okazji ich święta były przygotowane przeróżne atracje. Całość wywarła na mnie bardzo duże wrażenia.

Back

POKAŻ