Opinie pacjentów

Pani Małgosia w bardzo konkretny sposób prowadzi pacjenta. Fachowe porady są podstawą kuracji.

GOSIA

Poznaj inną historię

Dużo się zmieniło w moim życiu, po pierwsze mam więcej energii.

Myśl o odchudzaniu i wizycie u dietetyka odkładałam od dawna. Decyzję podjęłam po wizycie mojej znajomej, kiedy zobaczyłam u niej widoczne efekty. Poza tym od dawna nie podobałam się sobie, nie mogłam sobie pozwolić na kupno ubrań, które chciałam mieć w swojej szafie, poza tym nadmiar kilogramów mi nie służył. Czułam się bardzo ociężale, a niewielki wysiłek powodował zadyszkę.  

czytaj więcej

Dzięki wykonanej pracy czuję się wspaniale, jestem szczęśliwa!

  • Aneta 41l, Olsztyn
  • 28 kg w 9 miesięcy
  • Kobieta
  • 23 listopada, 2018

Na wizytę u Pani Małgosi zmobilizowała mnie decyzja starszego brata , który postanowił zadbać o siebie i swoje zdrowie. Ja także chciałam powalczyć o swoje zdrowie i nie ukrywam - o figurę.

Pierwsza wizyta była dla mnie odrobinę stresująca, gdyż widziałam jak bardzo się zaniedbałam. Ale słowa Pani Małgosi i ciepłe podejście, uśmiech i zapewnienie ze damy radę, że razem pokonamy wszystko dały mi ogromne natchnienie do pracy nad sobą. Kolejną dawkę motywacji otrzymuję za każdym razem, gdy się widzimy.

Jak już sobie poukładałam w głowie, że chcę, że muszę, że dam radę - było lżej. Plan ułożony był pode mnie, także nie sprawiał mi trudności pod względem przygotowywania posiłków. Trudności oczywiście były ze zmianami złych nawyków. Ale z dnia na dzień, było coraz lepiej.

Dzięki wykonanej pracy czuję się wspaniale, jestem szczęśliwa. Czuję chęć do życia, widzę jak postrzegają mnie moi bliscy i znajomi. Gratulują mi i trzymają kciuki. To nie była łatwa droga, ale efekt jest dla MEGA. Dało mi to szczęście, wzmocniło moją pewność siebie. Duma w oczach moich dzieci i męża za wykonaną pracę – bezcenna.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Małgorzaty Leśnikowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Olsztynie:

Pani Aneta schudła 28 kg w dziewięć miesięcy. Każde nasze spotkanie jest dla mnie niezwykłą motywacją do dalszej pracy. Widzę jak się zmieniła nie tylko fizycznie, ale również zmienił się jej uśmiech, energia, a oczy błyszczą w wyjątkowy sposób. Pani Aneta emanuje radością i pozytywną energią. Jak każdy miała wątpliwości podczas pierwszego spotkania, ale każde moje słowo wzięła sobie wyraźnie do serca i dzięki temu cieszy się teraz piękną sylwetką i świetnym sapomoczuciem! Pani Aneto - gratuluję Pani z całego serca!

POKAŻ