Opinie pacjentów

Naprawdę warto udać się na wizytę do Pani Gosi. Efekt gwarantowany.

Barbara

Poznaj inną historię

Terapia bardzo mi pomogła

Doprowadziłam do sytuacji, gdzie przestraszyłam się swojej wagi.

czytaj więcej

Dzięki wykonanej pracy czuję się wspaniale, jestem szczęśliwa!

  • Aneta 41l, Olsztyn
  • 28 kg w 9 miesięcy
  • Kobieta
  • 23 listopada, 2018

Na wizytę u Pani Małgosi zmobilizowała mnie decyzja starszego brata , który postanowił zadbać o siebie i swoje zdrowie. Ja także chciałam powalczyć o swoje zdrowie i nie ukrywam - o figurę.

Pierwsza wizyta była dla mnie odrobinę stresująca, gdyż widziałam jak bardzo się zaniedbałam. Ale słowa Pani Małgosi i ciepłe podejście, uśmiech i zapewnienie ze damy radę, że razem pokonamy wszystko dały mi ogromne natchnienie do pracy nad sobą. Kolejną dawkę motywacji otrzymuję za każdym razem, gdy się widzimy.

Jak już sobie poukładałam w głowie, że chcę, że muszę, że dam radę - było lżej. Plan ułożony był pode mnie, także nie sprawiał mi trudności pod względem przygotowywania posiłków. Trudności oczywiście były ze zmianami złych nawyków. Ale z dnia na dzień, było coraz lepiej.

Dzięki wykonanej pracy czuję się wspaniale, jestem szczęśliwa. Czuję chęć do życia, widzę jak postrzegają mnie moi bliscy i znajomi. Gratulują mi i trzymają kciuki. To nie była łatwa droga, ale efekt jest dla MEGA. Dało mi to szczęście, wzmocniło moją pewność siebie. Duma w oczach moich dzieci i męża za wykonaną pracę – bezcenna.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Małgorzaty Leśnikowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Olsztynie:

Pani Aneta schudła 28 kg w dziewięć miesięcy. Każde nasze spotkanie jest dla mnie niezwykłą motywacją do dalszej pracy. Widzę jak się zmieniła nie tylko fizycznie, ale również zmienił się jej uśmiech, energia, a oczy błyszczą w wyjątkowy sposób. Pani Aneta emanuje radością i pozytywną energią. Jak każdy miała wątpliwości podczas pierwszego spotkania, ale każde moje słowo wzięła sobie wyraźnie do serca i dzięki temu cieszy się teraz piękną sylwetką i świetnym sapomoczuciem! Pani Aneto - gratuluję Pani z całego serca!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ