Opinie pacjentów

Wsparcie Pani Gosi jest nieocenione. Umie słuchać, na spokojnie wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. No i do tego skuteczność jej jadłospisów... to jest to.

Halina

Poznaj inną historię

Dużo się zmieniło w moim życiu, po pierwsze mam więcej energii.

Myśl o odchudzaniu i wizycie u dietetyka odkładałam od dawna. Decyzję podjęłam po wizycie mojej znajomej, kiedy zobaczyłam u niej widoczne efekty. Poza tym od dawna nie podobałam się sobie, nie mogłam sobie pozwolić na kupno ubrań, które chciałam mieć w swojej szafie, poza tym nadmiar kilogramów mi nie służył. Czułam się bardzo ociężale, a niewielki wysiłek powodował zadyszkę.  

czytaj więcej

Terapia bardzo mi pomogła

  • Marzena, Olsztyn
  • 24 kg w 8 miesięcy
  • Kobieta
  • 18 sierpnia, 2014

Doprowadziłam do sytuacji, gdzie przestraszyłam się swojej wagi.

Nabawiłam się kontuzji kolana i dopiero po 3 miesiącach mogłam wstać z łóżka i zacząć chodzić o kulach. To wszystko przez moją wagę. Ważyłam wtedy 119 kg. Zrozumiałam, że muszę zgłosić się do specjalisty. Miałam szczęście, że spotkałam Panią Małgosię.

Od tamtego czasu zmieniło się bardzo dużo

Nie tylko mój wygląd, ale również fakt, że nie mam zadyszki przy wchodzeniu po schodach, dzięki temu jestem w stanie aktywniej funkcjonować. Czuję się zdecydowanie lepiej, lżej. A dodatkowo okazało się, że osiągnięcie takiego efektu to nic trudnego.

Najtrudniej było się przekonać

Diety kojarzyły mi się z jedzeniem mikroskopijnych ilości, z głodowaniem i osłabieniem organizmu. W pierwszym tygodniu stosowania programu żywnościowego nie wierzyłam, że efekty będą zadowalające. Porcje były bardzo duże, a jedzenie takie, jak lubię. Jednak podczas pierwszej wizyty kontrolnej okazało się, że moja waga spada i tak jest do teraz. W trakcie stosowania diety nie było ciężkich momentów, ponieważ bardzo chciałam i nadal chcę osiągać pozytywne rezultaty.

Mój przepis na sukces

Przede wszystkim  nie szukać wymówek! Tak się złożyło, że trafiłam do Pani Małgosi, która kieruje moją terapią. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ wiem, że przyjdę na wizytę kontrolną i będziemy na niej sprawdzać efekty. Dodatkowo porozmawiamy o tym co się udało, a co nie, że znowu będę się "spowiadała" z minionych dwóch tygodni. To motywuje!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Małgorzata Romanowska z poradni Dobry Dietetyk w Olsztynie

Pani Marzena trafiła do Poradni w maju 2013 roku. Jak już wcześniej wspomniano, ważyła wtedy 119 kg. Po 8 miesiącach pracy, stosowania programu żywnościowego osiągnęła wagę 95 kg. Udało się to dzięki systematyczności i konsekwencji Pani Marzeny. Jest ona niezwykle pozytywnie nastawioną do życia osobą. Niezwykłą radość sprawiają mi opowieści Pani Marzeny, o tym jak to znajome osoby, które ją spotykają nie mogą uwierzyć, że tak wspaniale poradziła sobie ze zrzuceniem kilogramów. Przed nami jeszcze trochę pracy, jednak już teraz widzę, że Pani Marzena po osiągnięciu wyznaczonego celu nie powróci do starych przyzwyczajeń. Stała się niezwykle świadoma swojego organizmu i prawidłowego odżywiania.

POKAŻ